Przejdź do treści

POZOSTAŁE

FOLIE, PAPIERY, TAŚMY I WSTĘGI

W naszej hurtowni znajdą Państwo szereg dodatków do pakowania, folii satynowych, perłowych, papierów ozdobnych – gładkich i karbowanych, siatek matowych i brokatowych. Posiadamy taśmy (szyfonowe, tkane, koronowe), wstążki, rafie i oraz wstęgi okazjonalne – ślubne i pogrzebowe (z napisami i bez).
Na życzenie klienta możemy stworzyć szarfę ze zindywidualizowanym napisem.

DONICZKI, WAZONY NA CMENTARZ, PODKŁADY POD WIEŃCE I WIĄZANKI

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatym asortymentem donic, wazonów i podkładów pod wiązanki i wieńce na cmentarz. W szczególności polecamy donice i wazony z pianką florystyczną zalewaną cementem (z gałązkami i bez), co gwarantuje dobre obciążenie wiązanki/bukietu oraz znacząco przyspiesza
i ułatwia pracę naszym klientom.

BAZY POD WIANKI, STROIKI I INNE DODATKI

W naszej ofercie znajdą Państwo również wianki do przystrojenia w różnych rozmiarach i wersjach, wazony, bazy do stroików – wiklinowe, drewniane i inne dodatki. Zachęcamy do kontaktu, z chęcią odpowiemy na Państwa pytania i wątpliwości.

Profesjonalna obsługa

Zadowolenie naszych klientów jest priorytetem naszych działań. Pracujemy w zespole zgranym, sprawdzonym w branży logistycznej, rzetelnym i odpowiedzialnym. Ważny jest dla nas kontakt z Państwem, dlatego chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i sugestie.

Szybka wysyłka

Szanujemy czas naszych klientów i wiemy, że kluczowym parametrem konkurencyjności jest szybka dostawa. Staramy się utrzymywać nasze stany magazynowe na takim poziomie, by realizacja zamówień przebiegała sprawnie i bez opóźnień.

WYSOKA JAKOŚĆ

Dokładamy wszelkich starań, by nasz asortyment cechował się najwyższą jakością wykonania
i trwałością. Wkładamy dużo zaangażowania w ciągłe udoskonalanie oferowanego asortymentu, pamiętając jednocześnie o najwyższych standardach obsługi.