Przejdź do treści

TANIE SZTUCZNE KWIATY – HURTOWNIA

W naszej hurtowni znajdą Państwo duży wybór sztucznych kwiatów w szerokiej gamie kolorystycznej. Posiadamy kwiaty wyrobowe, czyli główki kwiatowe do samodzielnego nasadzenia na łodyżki/druty florystyczne (również w ofercie). Znajdą u nas Państwo kwiaty pojedyncze (np. bardzo lubiany i popularny storczyk, mieczyk, klematis) oraz bukiety, które w zależności od potrzeb mogą być traktowane jako wyrób gotowy lub jako półprodukt do wiązanek, stroików (po rozcięciu na poszczególne elementy). Na szczególną uwagę zasługują liście, gałązki oraz inne zielone i kolorowe dodatki, które wypełniają przestrzeń pomiędzy kwiatami, dodając objętości i stanowiąc dodatkową ozdobę. W ofercie mamy również susz, np. róże z liści magnolii, kwiat lotosu, które dodają nowoczesnego sznytu i mocno wpisują się w trend eko.

Sztuczne kwiaty są doskonałą alternatywą dla kwiatów żywych ze względu na swoją trwałość i ekonomiczny charakter. Ich użyteczność jest znacznie dłuższa niż w przypadku żywych kwiatów ciętych, co w połączeniu z rozsądną ceną przyczynia się do znacznych oszczędności. Kwiaty sztuczne z powodzeniem można z zakupić z wyprzedzeniem, bez troski o ich zepsucie. Są łatwe w transporcie i magazynowaniu. Wyroby ze sztucznych kwiatów mogą być używane sezonowo, np. w postaci dekoracji jesiennych, bożonarodzeniowych, wielkanocnych, itp. Można je z łatwością przechowywać, by po pewnym czasie cieszyć się nimi na nowo. Istnieje duża łatwość zmian wystroju bez konieczności wyrzucania dekoracji i marnowania pieniędzy.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do kwiaciarni, firm florystycznych, dekoratorskich oraz przedsiębiorstw wielobranżowych, które wykorzystują nasze towary w swojej działalności gospodarczej, jak również do klientów indywidualnych, którzy samodzielnie tworzą wiązanki, bukiety, stroiki lub inne dekoracje lub też zainteresowani są gotowymi wyrobami ze sztucznych kwiatów.

Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów, dlatego dbamy o to, by dostarczać Państwu kwiaty o najwyższej jakości i estetycznym wyglądzie, zbliżonym maksymalnie do naturalnego. Jeżeli klient ma takie życzenie, doradzamy w doborze kwiatów i dodatków, w zależności od przeznaczenia, okazji i potrzeb. Staramy się, by nasza oferta była cały zróżnicowana oraz uzupełniana i aktualizowana na bieżąco, co pozwala nam trafić w gust i spełnić oczekiwania każdego klienta.

Przykłady naszych KWIATÓW W SKLEPIE ONLINE:

Profesjonalna obsługa

Zadowolenie naszych klientów jest priorytetem naszych działań. Pracujemy w zespole zgranym, sprawdzonym w branży logistycznej, rzetelnym i odpowiedzialnym. Ważny jest dla nas kontakt z Państwem, dlatego chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i sugestie.

Szybka wysyłka

Szanujemy czas naszych klientów i wiemy, że kluczowym parametrem konkurencyjności jest szybka dostawa. Staramy się utrzymywać nasze stany magazynowe na takim poziomie, by realizacja zamówień przebiegała sprawnie i bez opóźnień.

WYSOKA JAKOŚĆ

Dokładamy wszelkich starań, by nasz asortyment cechował się najwyższą jakością wykonania
i trwałością. Wkładamy dużo zaangażowania w ciągłe udoskonalanie oferowanego asortymentu, pamiętając jednocześnie o najwyższych standardach obsługi.