Przejdź do treści

TANIE SZTUCZNE KWIATY – HURTownia

Sztuczne kwiaty są doskonałą alternatywą dla kwiatów żywych ze względu na swoją trwałość i ekonomiczny charakter. Ich użyteczność jest znacznie dłuższa niż w przypadku żywych kwiatów ciętych, co w połączeniu z rozsądną ceną przyczynia się do znacznych oszczędności. To idealne rozwiązanie dla zapracowanych osób.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do kwiaciarni, firm florystycznych, dekoratorskich oraz przedsiębiorstw wielobranżowych, które wykorzystują nasze towary w swojej działalności gospodarczej, jak również do klientów indywidualnych, którzy samodzielnie tworzą wiązanki, bukiety, stroiki lub inne dekoracje lub też zainteresowani są gotowymi wyrobami ze sztucznych kwiatów.

Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów, dlatego dbamy o to, by dostarczać Państwu kwiaty najwyższej jakości, o estetycznym wyglądzie, zbliżonym maksymalnie do naturalnego. Jeżeli klient ma takie życzenie, doradzamy w doborze kwiatów i dodatków, w zależności od przeznaczenia, okazji i potrzeb. Staramy się, by nasza oferta była zróżnicowana oraz uzupełniana i aktualizowana na bieżąco, co pozwala nam trafić w gust i spełnić oczekiwania każdego klienta.

Polecane KWIATy W naszym sklepie ONLINE

Zalety sztucznych kwiatów

 • Brak pielęgnacji: zapomnij o podlewaniu i przycinaniu. Sztuczne kwiaty wyglądają świeżo i pięknie bez żadnego wysiłku z Twojej strony.
 • Długotrwałość: te kwiaty nie więdną! Mogą być ozdobą przez lata, zachowując swój nienaganny wygląd.
 • Dostępność przez cały rok: możesz cieszyć się swoimi ulubionymi kwiatami niezależnie od pory roku, bez martwienia się o ich sezonowość.
 • Łatwość przechowywania: wyroby ze sztucznych kwiatów mogą być używane sezonowo, np. w postaci dekoracji jesiennych, bożonarodzeniowych, wielkanocnych, itp. Można je z łatwością przechowywać, by po pewnym czasie cieszyć się nimi na nowo. Istnieje duża łatwość zmian wystroju bez konieczności wyrzucania dekoracji i marnowania pieniędzy.
 • Wszechstronność: możesz je dowolnie aranżować, tworząc unikalne kompozycje. Dodatkowo można je zakupić z wyprzedzeniem, bez troski o ich zepsucie. Są łatwe w transporcie i magazynowaniu.
 • Idealne dla alergików: są sztuczne, więc są bezzapachowe i nie wywołują żadnych reakcji alergicznych.
 • Koszt-efektywność: Choć początkowy wydatek może być wyższy, w dłuższej perspektywie są bardziej ekonomiczne niż żywe kwiaty, które trzeba regularnie wymieniać.

Rodzaje sztucznych kwiatów Pola

W naszej hurtowni znajdą Państwo duży wybór sztucznych kwiatów w szerokiej gamie kolorystycznej. Posiadamy:

 • Kwiaty wyrobowe, czyli główki kwiatowe do samodzielnego nasadzenia na łodyżki/druty florystyczne (również w ofercie).
 • Kwiaty pojedyncze (np. bardzo lubiany i popularny storczyk, mieczyk, klematis)
 • Bukiety, które w zależności od potrzeb mogą być traktowane jako wyrób gotowy lub jako półprodukt do wiązanek, stroików (po rozcięciu na poszczególne elementy).
 • Na szczególną uwagę zasługują liście, gałązki oraz inne zielone i kolorowe dodatki, które wypełniają przestrzeń pomiędzy kwiatami, dodając objętości i stanowiąc dodatkową ozdobę.
 • Susz, np. róże z liści magnolii, kwiat lotosu, które dodają nowoczesnego sznytu i mocno wpisują się w trend eko.

Kwiaty w hurtowni Pola

Na co zwracać uwagę przy zakupie hurtowym?

Przy zakupie hurtowym zwróć uwagę na jakość materiałów i wierność odwzorowania naturalnych kwiatów. Ważne jest również, aby sprawdzić możliwości dostawy i warunki zwrotu. Na sam koniec porównaj: cena vs jakość.

Skontaktuj się z nami mailowo: kontakt@pwpola.pl lub biuro@pwpola.pl 

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego: 798227134572207217513139190.

Nasz specjalista ds. sprzedaży hurtowej przygotuje dla Ciebie indywidualną ofertę.

Szczegółowy proces zamówienia hurtowego znajdziesz na tutaj: zamówienie hurtowe >>

Dlaczego warto kupić u nas Sztuczne kwiaty

Profesjonalna obsługa

Zadowolenie naszych klientów jest priorytetem naszych działań. Pracujemy w zespole zgranym, sprawdzonym w branży logistycznej, rzetelnym i odpowiedzialnym. Ważny jest dla nas kontakt z Państwem, dlatego chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i sugestie.

Szybka wysyłka

Szanujemy czas naszych klientów i wiemy, że kluczowym parametrem konkurencyjności jest szybka dostawa. Staramy się utrzymywać nasze stany magazynowe na takim poziomie, by realizacja zamówień przebiegała sprawnie i bez opóźnień.

WYSOKA JAKOŚĆ

Dokładamy wszelkich starań, by nasz asortyment cechował się najwyższą jakością wykonania
i trwałością. Wkładamy dużo zaangażowania w ciągłe udoskonalanie oferowanego asortymentu, pamiętając jednocześnie o najwyższych standardach obsługi.