Przejdź do treści

ZAMÓWIENIE HURTOWE – sztuczne kwiaty, znicze

ZAMÓWIENIA TOWARU W ILOŚCIACH HURTOWYCH

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy specjalne warunki dla zamówień hurtowych. Do swoich klientów podchodzimy w sposób indywidualny, dlatego jeżeli interesuje Państwa stała współpraca lub większe ilości towaru, prosimy o kontakt w celu ustalenia spersonalizowanych warunków zakupu i dostawy. Jesteśmy przekonani, że nasze propozycje spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających partnerów handlowych.

Proces składania zamówienia hurtowego:

  1. Skontaktuj się z nami mailowo: kontakt@pwpola.pl lub biuro@pwpola.pl lub telefonicznie pod numerami 798227134, 572207217, 513139190, przedstawiając swoje potrzeby i oczekiwania.
  2. Nasz specjalista ds. sprzedaży hurtowej przygotuje dla Ciebie indywidualną ofertę.
  3. Po akceptacji oferty i ustaleniu warunków współpracy, przystąpimy do realizacji zamówienia.
  4. Monitorujemy cały proces wysyłki, gwarantując, że towar dotrze do Ciebie w ustalonym terminie.

Kontakt dla klientów hurtowych:

Tel.: +48 798227134
Tel.: +48 572207217
Tel.: +48 513139190

Email: kontakt@pwpola.pl
biuro@pwpola.pl

Zapraszamy do współpracy!

Dlaczego warto wybrać Pola na partnera biznesowego?

Profesjonalna obsługa

Zadowolenie naszych klientów jest priorytetem naszych działań. Pracujemy w zespole zgranym, sprawdzonym w branży logistycznej, rzetelnym i odpowiedzialnym. Ważny jest dla nas kontakt z Państwem, dlatego chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i sugestie.

Szybka wysyłka

Szanujemy czas naszych klientów i wiemy, że kluczowym parametrem konkurencyjności jest szybka dostawa. Staramy się utrzymywać nasze stany magazynowe na takim poziomie, by realizacja zamówień przebiegała sprawnie i bez opóźnień.

WYSOKA JAKOŚĆ

Dokładamy wszelkich starań, by nasz asortyment cechował się najwyższą jakością wykonania
i trwałością. Wkładamy dużo zaangażowania w ciągłe udoskonalanie oferowanego asortymentu, pamiętając jednocześnie o najwyższych standardach obsługi.