Przejdź do treści

ZAMÓWIENIE HURTOWE

ZAMÓWIENIA TOWARU W ILOŚCIACH HURTOWYCH

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy specjalne warunki dla zamówień hurtowych. Do swoich klientów podchodzimy w sposób indywidualny, dlatego jeżeli interesuje Państwa stała współpraca lub większe ilości towaru, prosimy o kontakt w celu ustalenia spersonalizowanych warunków zakupu i dostawy. Jesteśmy przekonani, że nasze propozycje spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających partnerów handlowych.

Dlaczego warto wybrać PW Pola na partnera biznesowego?

  1. Elastyczność: Oferujemy specjalne warunki cenowe dla klientów hurtowych oraz indywidualne podejście do każdego zamówienia.
  2. Szybkość realizacji: Gwarantujemy sprawną realizację zamówień i ekspresową wysyłkę.
  3. Jakość: Dbamy, aby asortyment, który posiadamy w swojej ofercie, dobierany był z najwyższą starannością, co przekłada się na jego wysoką jakość
    i trwałość.
  4. Wsparcie: Nasz zespół pozostaje dla Państwa do dyspozycji, gotowy udzielić odpowiedzi na wszelkie pytania oraz pomóc w doborze asortymentu.

Proces składania zamówienia hurtowego:

  1. Skontaktuj się z nami mailowo: kontakt@pwpola.pl lub biuro@pwpola.pl lub telefonicznie pod numerami 798227134, 572207217, 513139190, przedstawiając swoje potrzeby i oczekiwania.
  2. Nasz specjalista ds. sprzedaży hurtowej przygotuje dla Ciebie indywidualną ofertę.
  3. Po akceptacji oferty i ustaleniu warunków współpracy, przystąpimy do realizacji zamówienia.
  4. Monitorujemy cały proces wysyłki, gwarantując, że towar dotrze do Ciebie w ustalonym terminie.

Jeśli są Państswo zainteresowani nawiązaniem długoterminowej współpracy lub chcą się Państw dowiedzieć się więcej o naszych warunkach hurtowych, zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta będzie dla Ciebie satysfakcjonująca.

Kontakt dla klientów hurtowych:

Tel.: +48 798227134
Tel.: +48 572207217
Tel.: +48 513139190

Email: kontakt@pwpola.pl
biuro@pwpola.pl

Zapraszamy do współpracy!